Biz Kimiz?

Kliniğimiz; 25 yıllık tecrübeleriyle hastalarına büyük bir özveriyle, güven ve memnuniyet çerçevesinde hizmet sunmaktadırlar.

25 yıllık tecrübemiz ışığında Kliniğimizde hastalarımıza her türlü tedaviyi değerli hekim arkadaşlarımız ile birlikte uygulamaktayız. Uluslararası hizmet standartlarında üstün kalitede hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizde Beş dilde iletişim sağlayan bir tercümanımız mevcut. Bu diller ingilizce, Arapça, İspanyolca, Fransızca ve Türkçe.

Ayrıca ekibimizde asistanlarımız, banko görevlilerimiz ve hijyenistlerimiz bulunmaktadır. Tüm çalışanlarımız kendinizi bir aile ortamında hissedeceğiniz güleryüz, ilgi, eğitim, deneyim ve beceriye sahiptir.

Akdeniz Şifa ailesi olarak en temel misyonumuz hasta odaklı yaklaşım sergileyerek, ulusal ve uluslararası standartta bir diş sağlığı hizmeti sunmak ve diş tedavi sürecinin sonunda sizleri yüzünüzde oluşan en mutlu gülümsemeye eşlik ederek uğurlamaktır.

Amacımız ağrılı anlık diş problemlerine çözüm bulmanın yanı sıra, ömür boyu tüm ailenizle birlikte ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda samimi, güler yüzlü ve dürüst davranarak huzurlu ortam yaratan bir klinik olmayı başarabilmektir.

25 yıllık tecrübemizle siz hastalarımıza büyük bir özveriyle güven ve memnuniyet çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

Diş hekimi Mehmet Bekir Er ve Diş Hekimi Betül Er tahsillerini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladıktan sonra birlikte 10 yıl kadar muayenehanecilik yapmışlardır.

Doktor Mehmet Bekir Er Akdeniz Şifa Diş Kliniğinin kurucusudur. Kuruluşundan bu yana değerli ve deneyimli ekip arkadaşları; Diş Hekimi Sefa Arslan, Diş Hekimi Uğur Tarhan ile çalışmaktadır.

Çünkü biz birlikten kuvvet doğar inancını taşımaktayız. Biz takım çalışmalarının birbirinden farklı yetenek ve donanıma sahip olan doktorlarımızın kliniğimiz için yeni projeler oluşturması, büyüyüp gelişime katkı sağlayacağı inancındayız.