Diş tedavileri çok büyük bir çeşitlilik arz etmekte ve pek çok hastada birden fazla tedavi gereksinimi olabilmektedir. Bu tedavilerin doğru olarak planlanması gerekir. Aynı zamanda hangi tedavinin öncelikli olarak yapılması gerektiğine karar verilir.

Tedavi planlamasının temeli doğru tanıdır.Doğru tanıya ulaşabilmek için en önemlisi deneyimdir.

Bunun için ağız içi muayene ,panoramik ve peri apikal görüntülemeler, dental volumetrik tomografilerden yararlanılır.

Ağız çene ve yüz bölgesinin insan vücudundan bağımsız bir bölge olmadığı açıktır .Çeşitli sistemik hastalıklar ağız ve çevresinde belirti verir. Planlanan diş tedavilerini olumsuz etkileyen şeker hastalığı ,kalp hastalığı ,yüksek tansiyon gibi sistemik hastalıklar bilindiğinde hastayı ilgili uzmana yönlendirmek de ilk muayene sırasında yapılan bir uygulamadır.

Ağız içindeki her problemin dikkatlice incelenip en doğru en kapsamlı teşhis konulması gerekir ve en önemlisi bu teşhis tedaviyi belirleyecek olduğu için bu işlemi başta 25 yıllık deneyimli başhekimimiz Doktor Bekir Er ve her biri alanında deneyimli doktorlarımız yapmaktadır .Böylece tedaviniz en emin ellerde başlar.

Memnuniyet araştırmalarına göre hastanın tedavi gördüğü klinikten beklentileri şöyle olmaktadır :

Doğru tanı ,doğru tedavi, bilgili ,nitelikli ve becerikli sağlık profesyonelleri ,saygı ,özenli hizmet ,güler yüzlü hizmet ,zamanında hizmet, temiz ortam ,uygun fiyat.

Akdeniz Şifa Polikliniği olarak hedefimiz, her hastanın en iyi koşullarda ve güvenilir ellerde olmasını sağlamak… Bunun için kliniğimiz yüksek kalitede sağlık hizmetini, bunun yanında güleryüzü, her daim kendinizi özel hissedeceğiniz ferah ortamı makul fiyata sizlere sunmaktadır.